Ve středu 21. 11. 2018 jsme opět navštívili třineckou knihovnu, kde byla připravená pro naši mateřskou školu další knihovnická lekce tentokrát s názvem „ Jak krtek uzdravil myšku.“  Děti společně s knihovnicí Maruškou pomáhaly uzdravit kamarádku myšku. Všichni   jsme se vydali  na  dobrodružnou výpravu s cílem najít lék, který by myšku uzdravil. Děti hledaly pomocí obrázku bylinku, která je všelék. Učily se poznávat jednotlivé bylinky, kytičky, poznávaly  také nejrůznější zvířata. Nakonec byla připravená ochutnávka bylinkového čaje z mocné bylinky jménem Heřmánek. I když panovalo nevlídné počasí, velice jsme si tento interaktivní pořad v místní knihovně užili a již nyní se těšíme na další návštěvu.

Zapsala:  Bc. Michaela Krajčová