Pod záštitou Evropského spolku pro OZP se dne 4. června 2019 zúčastnili žáci naší školy společně s žáky ZŠ Jablunkov a klienty denního stacionáře Radost soutěže „ Na prknech, jež znamenají svět, aneb každý může mít talent“. Akce se konala v prostorách SCEAV Hutník Třinec. Po třídních kolech, která proběhla na jednotlivých školách, byli vybráni nejlepší žáci v recitační, pěvecké a taneční kategorii. Výkresy žáků tvořily výzdobu sborového centra Hutník a poté se staly předmětem soutěže. Ve výtvarné kategorii bylo hodnoceno 60 výkresů.Do finále recitační soutěže postoupilo z naší školy 7 žáků a do finále pěvecké soutěže 9 zpěváků a 14 tanečníků. Porota měla velmi těžkou práci při výběru nejlepších. Avšak nikdo ze soutěžících nepřišel zkrátka. Pro všechny byly připraveny drobné dárky. V této soutěži totiž neprohrál vůbec nikdo.

Fotogalerie

Zpracovala: Mgr. Jolana Heczková

Fotodokumentace: Mgr. Anna Raab