Smích, radost a skvělá zábava…tato slova vystihují  vystoupení p. Adolfa Dudka – ilustrátora dětských knížek. P. Adolf Dudek navštívil naši školu dne 21. 1. 2019 s vystoupením Pohádkové kreslení. Během vystoupení děti společně převyprávěly několik známých pohádek, např.: „O veliké řepě“, „O koblížkovi“ a další. Pan Dudek tyto pohádky vtipně, a za neustálé spolupráce dětí a učitelů, postupně kreslil na tabuli. Velmi nápaditým a spontánním způsobem dokázal náš host vtáhnout děti do programu. Po celou dobu naše děti veselé reagovaly a ani na chvíli se prostě nemohli nudit!

Pan Dudek je nejenom mistr ve svém oboru, ale také skvělý bavič. Děti se otevřely, každé gesto a slova doslova hltaly. Závěrem pan Dudek kreslil dětem na ruku i obličej svého jmenovce – ptáčka dudka.

Děkujeme za vtipné a zábavné vystoupení!!

Jolanta Pietrová

Fotografie naleznete zde