V pátek 14. června 2019 se děti z mateřské školy zúčastnily školního výletu.

Nejprve jsem se společně vydali do Gaja centra, kde se dětem moc líbilo. Hrály košíkovou, mini fotbal, vydováděly se na trampolínách a velmi oblíbená byla i klouzačka. Asi po hodině jsem se vydali do třineckého lesoparku, kde jsem začali hru: Po stopách pokladu lesního skřítka. Děti hledaly jednotlivá stanoviště, která byla očíslována a vždy bylo nutné splnit úkol. Stavěli jsem domečky z klacíků, kamínků a větviček pro skřítky, společně jsem si zazpívali, zatancovali, hledali šišky a házeli do terče. Na konci této stezky nás čekal poslední úkol – hledání pokladu. Povedlo se a společně jsem si poklad rozdělili. Odměnou pro všechny byla obrovská svačina, kterou jsme si v přírodě  a na čerstvém vzduchu s chutí snědli. Po zpáteční cestě jsem se zastavili na zmrzlinu a unaveni a vyčerpání teplem jsme  s vypětí všech sil došli do mateřské školy. Nakonec jsme si společně  zazpívali: „Sláva, nazdar výletu, nezmokli jsme, už jsme tu, už jsme tady.“

Už teď se těšíme na další společné zážitky.

Fotogalerie

Zapsala: Bc. Michaela Krajčová