Dne 13. 6. 2019 se vybrané třídy ZŠS zúčastnily školního výletu, který proběhl v Bystřici nad Olší. Výlet začal jízdou vlakem, což se všem žákům velice líbilo. Pokračovali jsme procházkou na dětské hřiště se širší škálou herních prvků, jako například skluzavky, houpačky, kolotoč, přírodní labyrint apod. Každé dítě si zde našlo svou oblíbenou atrakci. Všichni jsme se občerstvili, a poté jsme využili místního parku k delší procházce. Následovala návštěva cukrárny, na kterou jsme se všichni moc těšili. Ochutnali jsme místní výbornou zmrzlinu, zákusky z domácí výroby a osvěžili jsme se chlazenými nápoji. Přesto, že slunce velmi pražilo, výlet jsme si všichni moc užili a vraceli se domů s krásnými zážitky.

Zapsala: Mgr. Danuta Bednarská