Na základě Usnesení vlády České republiky č. 201 ze dne 12. března 2020 o přijetí krizových opatření je až do odvolání zrušena veškerá výuka na základní škole a střední škole.

V návaznosti na Usnesení vlády České republiky č. 215 ze dne 15. března 2020 o zákazu volného pohybu osob na území České republiky z důvodu ohrožení zdraví v souvislosti s prokázáním výskytu koronaviru /označovaný jako SARS CoV-2/ rozhodl zřizovatel Moravskoslezský kraj s okamžitou platností až do odvolání o uzavření mateřské školy. 

Potvrzení žádosti o ošetřovné při péči o dítě do 13 let věku a starší dítě zdravotně postižené je možné žádat na sekretariátu školy v pracovní dny od 7:00 do 15:00 nebo elektronicky na email skoly@zstrinec.cz.

V době uzavření škol je možné komunikovat s učiteli prostřednictvím emailů, které jsou umístěny na webových stránkách školy v sekci „Kontakty“.

 

Děkuji za pochopení.

PhDr. Dalibor Pyszko, ředitel školy

 

Mimořádné opatření MZ zde.

Usnesení vlády ČR (nouzový stav) zde.

Usnesení Moravskoslezského kraje zde.