• 558 338 450
  • skoly@zstrinec.cz
  • Jablunkovská 241, Třinec

Volná pracovní místa

1. Učitel 1. stupně základní školy, který vykonává přímou pedagogickou činnost ve škole zřízené pro žáky se speciálními vzdělávacími potřebami
2. Asistent pedagoga, který vykonává přímou pedagogickou činnost ve škole zřízené pro žáky se speciálními vzdělávacími potřebami

 

Místo výkonu práce: Jablunkovská 241, Třinec
Pracovní úvazek: dohodou
Nástup: od 25. 8. 2021

Požadavky:

• odborná kvalifikaci podle zákona č. 563/2004 Sb. o pedagogických
pracovnících (v platném znění).

Nabízíme:

• příjemné a moderní pracovní prostředí;
• perspektivní stabilní zaměstnání;
• po dvou letech smlouva na dobu neurčitou;
• příspěvek zaměstnavatele na stravování;
• příspěvek FKSP na penzijní pojištění nebo rekreaci;
• mzdové podmínky podle výše započtené praxe dle nařízení vlády č. 564/2006 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě v platném znění (v platném znění).

Kontakt:

Zájemci budou zařazeni do přijímacího řízení na základě elektronicky zaslaného životopisu na e-mail dalibor.pyszko@zstrinec.cz do 6. 4. 2021. Vedení školy si vyhrazuje právo výběrové řízení prodloužit, zrušit, případně neobsadit pracovní pozici. 

Informace o zpracování osobních údajů

Uchazeč bere na vědomí, že vyhlašovatel výběrového řízení bude zpracovávat jeho osobní údaje pro účely provedení výběrového řízení a posouzení vhodnosti uchazečů. Zpracování osobních údajů probíhá z titulu plnění smlouvy nebo provádění předsmluvních opatření ve smyslu čl. 6 odst. 1 písm. b) nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů („GDPR“).