• 558 338 450
  • skoly@zstrinec.cz
  • Jablunkovská 241, Třinec

Školní družina pomáhá

Naše školní družina se v této zvláštní a hlavně nelehké době rozhodla pomoci zpříjemnit prostředí Nemocnice Třinec. Zahlédli jsme výzvu Dobrovolnického centra Slezské diakonie s názvem Vůně květin. Tato kampaň je zaměřena na výzdobu pokojů, společných chodeb a společenské místnosti Oddělení sociálních lůžek Nemocnice Třinec p.o. jarní a květinovou výzdobou. Vychovatelky ŠD se společně s dětmi vrhly do práce a vyrobily prostorové květiny, výkresy s jarními květinami, krásné jarní aranžmá z jarních živých květin, barevné kytičky z větviček, dřevěné závěsy a jemné vystřihovánky do oken. I když času bylo málo, myslíme, že se nám vše krásně podařilo a udělalo radost v místě, kam naše výrobky směřovaly. Vše si přebrala zástupkyně Slezské diakonie p. Banotová, která nechala ve škole malé pozornosti pro děti.