• 558 338 450
  • skoly@zstrinec.cz
  • Jablunkovská 241, Třinec

Ocenění žáků ve výtvarné soutěži

Naši žáci se v minulém školním roce zúčastnili výtvarné soutěže Moje největší štěstí pořádané Asociací TRIGON v rámci 29. ročníku Evropských dnů handicapu v Ostravě. K naší velké radosti byly z celkového počtu 138 výtvarných děl vybrány a oceněny dva obrázky žáků naší školy. 

6.října 2021 se žáci v doprovodu Mgr. Vlasty Zemkové, Mgr. Ivany Golíkové a p. Schejbalové zúčastnili slavnostního předávání cen v Ostravě V Mléčném baru Naproti. Ve III. kategorii zvítězil Daniel Grygerek s názvem obrázku „Neslyším, ale vidím“ a ve IV. Kategorii zvítězila Anežka Schejbalová s obrázkem „Papoušek Ara – Moje radost a štěstí“. Oba vítězové výtvarné soutěže obdrželi mnoho pěkných cen z oblasti výtvarné, čtenářské a zdravé výživy.

Fotogalerie

Mgr. Vlasta Zemková