• 558 338 450
  • skoly@zstrinec.cz
  • Jablunkovská 241, Třinec

Výlet mateřské školy

V rámci školního výletu se mateřská škola v letošním roce vydala směrem na východ do vesnice Bystřice, kde na děti čekalo plno dobrodružství. Cestu tam a zpět jsme s dětmi absolvovali vlakem, kdy už samotná jízda byla pro všechny více než zajímavá. V Bystřici byla pro děti připravena nejprve „Cesta za pokladem“, kdy každé z dětí muselo na této cestě splnit postupně různé úkoly (například házení kamínků na cíl…), na jejímž konci čekal děti poklad v podobě malé sladké odměny. Poté jsme se přesunuli do minizoo na okraji Bystřice, kde děti mohly pozorovat různé druhy drůbeže (páva, slepice, pštrosy…), ale také například ovečky. A než jsme se vydali na cestu zpět na nádraží, měly děti možnost „vyřádit se“ na hřišti nedaleko místní školy. Celý tento krásný výlet, kdy nám počasí více než přálo, jsme zakončili sladkým překvapením v centru obce, kdy si každé z dětí zaslouženě slízalo výbornou zmrzlinu.

Fotogalerie

Zapsala: Bc. A. Ponková