• 558 338 450
  • skoly@zstrinec.cz
  • Jablunkovská 241, Třinec

Oslava Dne matek

Ptám se vás dneska, milí mí přátelé, věříte také, že jsou tu andělé?
Nemají křídla a létat neumí, stejně nám ale beze slov rozumí…

Touto básničkou, písní a krásným vystoupením poděkovaly děti ze ZŠS ve čtvrtek 11. května svým maminkám k jejich svátku za jejich lásku a péči. Žáci dlouho a pilně trénovali svá  vystoupení s názvem „Máme rádi zvířata“. Mohli jsme shlédnout partu dovádivých tancujících zvířátek, skupinku želviček dodržujících pod vedením malého policisty silniční pravidla, bobry milující mléko a hru s balónem, bubeníky bubnující rytmy jako z africké džungle, vrány, které si užívají a poletují vzduchem, a taky krokodýla Jeronýma, který se myje ve vaně pod sprchou a vesele si tancuje s maminkou a dalšími krokodýlími kamarády. Tradiční závěrečnou tečkou bylo
předání připravených dárečků, vlastnoručně namalovaných květinek a přáníček.

Fotogalerie