• 558 338 450
  • skoly@zstrinec.cz
  • Jablunkovská 241, Třinec

Inovativní vzdělávání ve školní družině

V tomto školním roce jsme se v rámci školní družiny zapojili do projektu „Rozvoj kvality vzdělávání v ZŠ a MŠ“ – Inovativní vzdělávání účastníků zájmového vzdělávání v ŠD/ŠK, který je financovaný z Operačního programu Jan Amos Komenský.

Ve středu 15.listopadu  2023 jsme mezi sebe pozvali odborníka z praxe paní Lenu Banszel Freyovou, která si pro děti připravila velmi pěkné tvoření. Děti dostaly dřevěný výsek kapra a jejich úkolem bylo kapra vyzdobit podle své fantazie. Barvu mu dodaly pomocí krepových papírů a vody, poté dostaly k dispozici fixy, knoflíky, samolepící kamínky , provázky , barevné stuhy a mašle.

Děti se pustily s nadšením do práce. Všem šla práce od ruky a vznikala velmi pěkná, zdařilá dílka, která si můžete prohlédnout ve fotogalerii.

Dílničku si  děti s paní Lenou parádně užily a už se těší na další setkání.

Zapsala: Jiřina Macháčová 

Fotogalerie