Ve středu 25.3. 2026 přijali pozvání žáci a pedagogové praktické školy jednoleté a dvouleté z Českého Těšína tentokrát do naší školy.
Setkání navázalo na předvánoční posezení, kdy žáci jednotlivých tříd z Českého Těšína a naší školy navázali nová přátelství. Druhé setkání se neslo v duchu Velikonoc, děvčata připravila dobroty a kluci společně všem vyrobili krásné dřevěné velikonoční zajíce.
Už nyní se všichni těšíme na společnou vycházku do přírody a pak i návštěvu dobré kavárny, kde budou moci pedagogové sdílet své zkušenosti a žáci prohlubovat přátelské vztahy.