U příležitosti významného jubilea 95. výročí povýšení Třince na město proběhlo v krásně renovovaném kině Kosmos slavnostní oceňování pedagogů třineckých škol.
Mezi oceněnými byly i dvě paní učitelky z naší školy: Mgr. Eva Novobílská a Mgr. Jolana Heczková.
Obě paní učitelky byly oceněny za jejich dlouholetou uznávanou pedagogickou profesionalitu v oblasti vzdělávání žáků se speciálními vzdělávacími potřebami, rovněž za aktivní přístup ke zkvalitňování a inovaci výchovně – vzdělávacího procesu těchto žáků a uplatňování moderních metod ve výuce.
Děkujeme vedení Statutárního města Třince za krásné ocenění našich pedagožek i za znamenitou organizaci.