• 558 338 450
  • skoly@zstrinec.cz
  • Jablunkovská 241, Třinec

Den dětí s nejlepší knihovnou na světě

31. května a 2. června jsme slavili svůj den společně s třineckou knihovnou. Je to ta nejlepší knihovna, ve které najdete pod jednou střechou nejen knihovnu, ale také galerii a informační centrum. Tentokrát tam probíhal (a bude probíhat ještě celý červen) festival ČteFesT. V rámci festivalu je připraven bohatý a pestrý program nejen pro dospělé, ale také pro školy a děti.

V pondělí 31. 5. jsme se účastnili workshopu POP-PAP s výtvarnicí Olgou Yakubovskaya a ve středu jsme se společně s divadlem ČUČKA bavili v „Cukrárně u šilhavého Jima“. A že to stálo „za to“, se přesvědčíte v naší fotogalerii.

Ještě jednou děkujeme

“My – žáci druhého stupně základní školy”

Fotogalerie

Zpracovala: Mgr. Jolana Heczková