• 558 338 450
  • skoly@zstrinec.cz
  • Jablunkovská 241, Třinec

Školní výlet I. A a VIII. B

V pondělí 21. června 2021 se žáci třídy I. A a VIII. B ZŠS vydali na dopolední výlet do blízkého areálu Minigolf a dětský lanový park Stars v Třinci. Sice jsme nepřekročili hranice města, ale to vůbec nevadilo. Užili jsme si příjemné posezení ve stínu vysokých stromů, samozřejmě vyzkoušeli hru a zjistili, že trefit se do jamky není vůbec jednoduché. Žáky zaujala také novinka areálu Lesní pozorovatelna, kde hravou formou poznávali zvířata, jejich stopy a prostřednictvím mobilní aplikace i jejich zvuky. Pobyt jsme završili trampskými písněmi a oblíbenými písněmi našich žáků s doprovodem kytary. Tento den vyšlo krásné počasí a stejná byla i naše nálada.

Fotogalerie

Mgr. Marcela Roženková a Mgr. Anna Stellerová