• 558 338 450
  • skoly@zstrinec.cz
  • Jablunkovská 241, Třinec

Zdravotní klauni ve škole

Ve středu 15. prosince čekalo na žáky II.A a IX.A ZŠS na odloučeném pracovišti (v Centru soc. pomoci „Paprsek“) velké překvapení! Navštívili je zdravotní klauni, kteří přijeli až z Brna, aby jim vykouzlili úsměv na tváři. Zpívalo se a hrálo, tančilo a skotačilo. Není divu, že se díky jejich návštěvě všem přítomným „zvedla“ nálada.

Zdravotní klaun je dobročinnou organizací, jejíž posláním je tvořit uvolněné prostředí (nejen ve zdravotnických zařízeních), přinášet radost, dobrou náladu a smích. Speciálně vyškolení Zdravotní klauni pozitivně působí na psychickou pohodu dětí i dospělých a přispívají tak ke zlepšení jejich celkového zdravotního stavu. My jsme toho byli svědky. 

Děkujeme Centru sociální pomoci Třinec za pozvání a organizaci této veselé akce.

Fotogalerie

Zpracovala: Mgr. Anna Stellerová