• 558 338 450
  • skoly@zstrinec.cz
  • Jablunkovská 241, Třinec

Velikonoční výtvarné soutěže

Zdobené kraslice a dekorace jsou neodmyslitelnou součástí Velikonoc a tak všechny třídy pilně tvořily velikonoční výrobky a obrázky. Díky výtvarným aktivitám si žáci připomínají tradice a symboly, které s sebou Velikonoce přináší. Nejpovedenější výrobky jsme zaslali do 2 soutěží.

Muzeum TŽ a města Třince organizovalo výtvarnou a rukodělnou soutěž „O nejkrásnější kraslici“. V této soutěži se úspěšně umístili 4 žáci: Martin Kobiela, Vítek Sliž, Daniel Tomiczek a Natálie Bajerová.

DDM Bystřice vyhlásilo výtvarnou soutěž „Velikonoce – vítej jaro“ a mezi žáky okolních škol se umístila i Sylvie Konderlová a Aleš Marinov.

Všichni výherci obdrželi hodnotné ceny a umístění potěšilo nejen žáky, ale i rodiče i učitele.

Gratulujeme.

Fotogalerie