• 558 338 450
  • skoly@zstrinec.cz
  • Jablunkovská 241, Třinec

Sportovní den základní školy speciální na minigolfu

3.června žáci základní školy speciální strávili sportovní dopoledne v areálu Minigolfu a dětského lanového parku Stars, který je zasazen do krásného prostředí třineckého lesoparku. Zahráli si minigolf, při kterém zažili spoustu legrace a soutěžení, někteří rozvíjeli své pohybové schopnosti při zdolávání prolézaček v „lanáčku“, jiní si užívali sluníčka a klidné lesní atmosféry odpočinkem na dece. Žáci díky novým herním prvkům Lesní pozorovatelny také poznávali život v lese – hledali, jaké stopy zanechávají zvířata, jaké stromy a rostliny tam rostou, zjistili, že každé dřevo vydává jiný zvuk a mnohé další. Nakonec si všichni koupili chutné občerstvení v místním bufetu. Vše proběhlo v rámci školního projektu Náš sportovní den.

Akce se všem moc líbila, proto ji v příštím školním roce rádi zopakujeme.

Fotogalerie

Zpracovala: Mgr. Ing. Anna Stellerová