• 558 338 450
  • skoly@zstrinec.cz
  • Jablunkovská 241, Třinec

Vyhodnocení celoroční soutěže Buď fit s Arnoldem

Projekty na naší škole jsou zaměřeny na všestranný rozvoj. Fyzickou zdatnost podporuje celoroční projekt Buď fit s Arnoldem, který je určen pro žáky 2. stupně ZŠ.  V hodinách tělesné výchovy žáci plní jednotlivé disciplíny a porovnávají své zlepšení. Mezi sledované úkony patří např. shyby na lavičce, sedy – lehy, trojskok, dřepy, dribling mezi kužely, přeskok přes švihadlo nebo angličáky.

Vyhodnocení soutěže proběhlo 23.6. a nejlepší žáci byli odměněni medailemi, diplomy a věcnými dárky, vítězové i zlatými poháry.

 

Chlapci

Dívky

1.

Josef Maurício Pecha

Simona Waliczková

2.

Marco Waliczek, Leo Waliczek

Adéla Budweiserová

3.

 

Elena Chmielová

Za výrazné zlepšení

Alexej Húdok

Dominik Koper

 

Gratulujeme vítězům i všem zúčastněným a přejeme dobré výsledky i v dalším ročníku.

Fotogalerie