• 558 338 450
  • skoly@zstrinec.cz
  • Jablunkovská 241, Třinec

Digitalizujeme!

Naše škola byla zapojena v období od září 2021 do června 2022 do projekttu Mentoring for School Improvement (MenSI). V rámci tohoto projektu byla vytvořena síť 24 mentorských škol, které spolupracovaly s 96 mentorovanými školami v šesti zemích: Belgie-Vlámsko, Chorvatsko, Česká republika, Maďarsko, Itálie a Portugalsko.

Díky projektu došlo v naší škole ke zlepšení v oblasti využívání digitálních technologií
a inovativních výukových metod, proto jsme 6. 10. v naší škole přivítali návštěvu ze Základní školy speciální, Ostrava – Slezská Ostrava, příspěvková organizace. Učitelé této školy se účastnili náhledu o výuky, ve které naši pedagogové využívají nejrůznější digitální technologie – dataprojektor, interaktivní tabule, tablety, ozoboty, roboty, interaktivní kouzelný koberec, program Symwriter a další.

Fotogalerie