• 558 338 450
  • skoly@zstrinec.cz
  • Jablunkovská 241, Třinec

Sportovní odpoledne ve školní družině

Ve čtvrtek 20. října se ve školní družině uskutečnilo sportovně zábavné odpoledne pro žáky školní družiny. Akci uspořádal Evropský spolek pro OZP společně s vychovatelkami ŠD.

Sestavili jsme  4 čtyřčlenná  družstva , která se před samotnými soutěžními úkoly nejdříve rozehřála společným tancem. Pak následovala soutěž, ve které  jsme soutěžili ve správném třídění odpadků, sportovní nadání jsme si prověřili ve střílení míčků na branku.

Na řadu přišla i vědomostní soutěž AZ kvíz známá z televizních obrazovek. Zde jsme si zasoutěžili jak známe sport a přírodu, kdy jsme odpovídali na záludné otázky organizátorek a přírodu poznávali z obrázků a fotografií.

Celá akce byla zakončena slavnostním vyhodnocením, kdy jednotlivá družstva obdržela diplomy a všechny děti dostaly balíček plný sladkostí.

Sportovně zábavné odpoledne jsme si všichni užili a už se těšíme na další společnou akci.

Zapsala: Macháčová Jiřina

Fotogalerie