• 558 338 450
  • skoly@zstrinec.cz
  • Jablunkovská 241, Třinec

Vánoční dílničky v mateřské škole

Ve středu 14.12. odpoledne proběhlo ve třídě MŠ společné setkání dětí a rodičů. Učitelky a pedagogická asistentka připravily slavnostní tabuli a také vánoční aktivity pro společné tvoření rodičů s  dětmi. Během pracovní činnosti jsme zvládli sledovat i připravenou prezentaci s fotkami dětí a jejich činností od září v MŠ. Po práci přišel čas na užívání si pravé vánoční atmosféry. Povídali jsme si o vánočních tradicích, které se udržují v rodinách. My jsme si krájeli jablka (všichni měli krásnou hvězdičku), louskali oříšky a pouštěli lodičky se svíčkou. Také jsme si všichni společně za doprovodu akordeonu zazpívali koledy. Společně jsme hodovali,  poslouchali koledy, povídali a užívali atmosféru adventního času, bylo nám společně moc fajn.

Fotogalerie

Zapsala: Bc. L. Gajdzicová