• 558 338 450
  • skoly@zstrinec.cz
  • Jablunkovská 241, Třinec

Pojďte si vyzkoušet parahokej!

Třinec se stane po Kladnu a Liberci dalším místem, kde bude možné si vyzkoušet parahokej. Parahokejový rozvojový kemp, který se v Třinci bude konat od 9. do 12. března 2023 ve Werk Arena, povedou zkušení reprezentační trenéři. Sportovat může každý a v každém věku. Veškeré vybavení organizátoři zapůjčí. Handicapovaní, kteří si chtějí parahokej vyzkoušet, mohou napsat na talent@parahockey.cz .

Podle organizátorů kempu stačí chuť a odhodlání zkusit sportovat. A co získáš? Lepší kondici, lepší náladu, spousty zážitků a přátel. Parahokejová kabina ti může být druhou rodinou, protože parahokej není jen hra, góly, souboje nebo třetiny! Je to nový život, nové možnosti, radost z pohybu, sdílení emocí s partou skvělých lidí, je to přátelství a vzájemná podpora. Parahokej je pro holky i pro kluky.