• 558 338 450
  • skoly@zstrinec.cz
  • Jablunkovská 241, Třinec

Volné pracovní místo

Učitel(ka) základní školy – tandemová výuka 

Místo výkonu práce: Jablunkovská 241, Třinec
Pracovní úvazek: dohodou
Nástup: od 1. 9. 2023

Požadavky:

• odborná kvalifikaci podle zákona č. 563/2004 Sb. o pedagogických
pracovnících (v platném znění).

Kontakt:

• zájemci zašlou životopis na e-mail dalibor.pyszko@zstrinec.cz nejpozději do 23. 6. 2023.

Informace o zpracování osobních údajů

Uchazeč bere na vědomí, že vyhlašovatel výběrového řízení bude zpracovávat jeho osobní údaje pro účely provedení výběrového řízení a posouzení vhodnosti uchazečů. Zpracování osobních údajů probíhá z titulu plnění smlouvy nebo provádění předsmluvních opatření ve smyslu čl. 6 odst. 1 písm. b) nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů („GDPR“).