• 558 338 450
  • skoly@zstrinec.cz
  • Jablunkovská 241, Třinec

Školní výlet I. třídy do Vitality

Pondělní dopoledne 19. 6. jsme si zpestřili výletem do sportovního areálu Vitality Slezsko ve Vendryni. Počasí nám přálo, tak jsme se vydali na cestu. Cestou jsme plnili různé úkoly, ať už sportovní, tak i vzdělávací. Dělali jsme dřepy, rovnováhu jsme si prověřili holubičkou. Poznávali jsme různé rostliny, určovali, jestli jsou jen na okrasu a nebo mají i léčivé účinky. Ve sportovním areálu po společné svačině jsme vyzkoušeli svou zdatnost na různých prolézačkách a houpačkách. Nejvíce se nám líbil „Gorolšus“, kde jízda na něm chtěla i trochu odvahy a síly. Po protažení těla přišel na řadu kopeček zmrzliny a zpáteční cesta do školy. Výlet se nám vydařil, pěkně jsme si ho užili.

Fotogalerie

Zapsala: Jiřina Macháčová