• 558 338 450
  • skoly@zstrinec.cz
  • Jablunkovská 241, Třinec

„Bijásek“ – promítání v kině Kosmos

Ve středu 14. června jsme se školní družinou navštívili naposledy v tomto školním roce kino Kosmos, kde jsme zhlédli animovanou pohádku „Zoubková víla“.

Během celého školního roku navštěvovaly děti naší školní družiny filmová představení v kině Kosmos . V rámci Projekcí pro školní družiny  –  Bijásek  měly možnost zhlédnout  animované pohádky a příběhy, hranou pohádku  a animované filmy.

Celkem jsme společně navštívili 9 filmových projekcí : „Rakeťák“, „Mimoni 2 – Padouch“, „Cesta do Tvojzemí“, „Mikulášovy patálie“, „Největší dar“, „Kocour v botách“, „Úžasný Mauric“, „Mumie“ a „Zoubková víla“.

Všechna filmová představení se dětem líbila, připomněli jsme si také,  jak se máme správně a slušně v kině chovat.

Fotogalerie

Zapsala: Jiřina Macháčová