• 558 338 450
  • skoly@zstrinec.cz
  • Jablunkovská 241, Třinec

Zapojení odborníka z praxe do výuky na SŠ

V rámci projektu Inovativní vzdělávání v SŠ financovaného z Operačního programu Jan Amos Komenský jsme do výuky praktických dovedností pro život na střední škole přizvali odborníka na slovo vzatého pana Tomáše Twardzika. Pro žáky byly nachystány ukázky běžných řemeslných činností, se kterými se mohou setkat ve svých domovech. Základní přehled o nářadí a nástrojích, ukázky elektronářadí a také praktické činnosti, to vše bylo náplní našeho setkání. Kluci se naučili jak správně vyvrtat otvor, nasadit hmoždinku a připevnit háček na stěnu. Budeme se soustředit na základní pracovní činnosti, se kterými se v domácnostech můžeme setkat. Již nyní se na další setkání s odborníkem z praxe velmi těšíme.

Fotogalerie

Mgr. Jiří Faruga