• 558 338 450
  • skoly@zstrinec.cz
  • Jablunkovská 241, Třinec

Muzikoterapie se spolkem Nikdy nejsi sám, z. s.

Poslední říjnové odpoledne v naší škole patřilo maminkám a jejich dětem ze spolku Nikdy nejsi sám. V příjemném prostředí herny, provoněné vůní růžového dřeva, se oddávaly muzikoterapeutické relaxaci, během které se naplno zaposlouchaly a ponořily do zvuků a vibrací hudebních nástrojů s přirozeným laděním. Nejvíce všechny přítomné upoutal svým zvláštním zvukem frčák, po němž následovala Altajská brumle, koncovka, ústní harfa, indiánská flétna, šamanský buben, tibetské mísy, gong, djembe a koshi zvonky. Toto odpoledne vedla, svým zpěvem a hlasem doprovázela Anička Stellerová. Na konci setkání proběhla závěrečná sebereflexe – vzájemné sdílení prožitků jak mezi maminkami, tak dětmi. Pro velkou spokojenost bude spolek tuto akci opakovat.

Zapsala: Mgr. Anna Stellerová