• 558 338 450
  • skoly@zstrinec.cz
  • Jablunkovská 241, Třinec

Malé oči

Do prvního ročníku dětského filmového festivalu Kina Kosmos „Malé oči“(13.11.- 19.11.2023) jsme se rádi zapojili. Naplánovali jsme projektový den plný tvoření, kreslení a malování. Inspirovaly nás knížky a ilustrace Julese Verna a filmy Karla Zemana. Tento den s námi prožila i paní fotografka Irena Huťková, díky které máme vzpomínky zachycené na krásných fotografiích. Díla našich žáků jsou k vidění v kině Kosmos, kam Vás srdečně zveme. V pondělí dopoledne 13.11.2023 proběhlo zahájení festivalu promítáním filmu ,,Willy a kouzelná planeta“ pro žáky škol. Odpoledne pak proběhlo slavnostní zahájení pro širokou veřejnost a my s pedagogy a žáky naší školy jsme mohli být také u toho. Pro děti byly připraveny kreativní dílničky, které vedly naše pedagožky ve spolupráci s DDM Jablunkov.

Fotogalerie