• 558 338 450
  • skoly@zstrinec.cz
  • Jablunkovská 241, Třinec

Vánoční dílničky ve školní družině

S blížícím se adventním časem jsme ve středu 29.11.2023 uspořádali společné tvoření dětí a jejich rodičů na vánočních dílničkách ve školní družině. Zdobili jsme dřevěné výseky šišek, stromečků, zvonečků a baněk fixy, pastelkami, barevnými třpytkami a glitrovými lepidly. Komu šla práce rychle od ruky, měl možnost vyrobit si krásný 3D obrázek se zimní nebo vánoční tematikou. K dispozici bylo i sladké a slané občerstvení,  které  připravily vychovatelky a asistentky pedagoga.  Zahřát se bylo možno u hrníčku kávy nebo čaje. Společné tvoření se vydařilo a odměnou nám byly spokojené tváře odcházejících dětí a jejich rodičů. Jak jsme si společné tvoření užili si můžete prohlédnout ve fotogalerii.

Fotogalerie

Zapsala : Jiřina Macháčová