• 558 338 450
  • skoly@zstrinec.cz
  • Jablunkovská 241, Třinec

Vánoční dílničky v MŠ

V pondělí 18. 12. 2023 proběhlo  v prostorách MŠ v rámci projektu Rozvoj kvality vzdělávání v ZŠ a MŠ financovaného z Operačního programu Jan Amos Komenský v odpoledních hodinách komunitní setkání neboli vánoční dílničky. Na tomto setkání měli rodiče s dětmi možnost vyrobit si voňavou pomerančovou ozdobu na stromeček, ozdobit napečené perníčky anebo vyrobit si krásné vánoční přání pod vedením kunsthistoričky paní Mgr. Veroniky Chmelařové. Ta také (nejen) dětem přiblížila prostřednictvím historických obrazů hravou formou vánoční příběh o narození Ježíše Krista. Na závěr pak děti společně s učitelkami vystoupily s naučenými vánočními písněmi, tanečkem a básněmi. Bylo to velmi příjemné a pohodové vánoční odpoledne a my se tak těšíme na další společná setkání. A za celý kolektiv MŠ přejeme Vám všem pohodové prožití vánočních svátků a co nejvíce krásných chvil v novém roce.

Fotogalerie