• 558 338 450
  • skoly@zstrinec.cz
  • Jablunkovská 241, Třinec

Úspěch ve výtvarné soutěži „Betlém, jak ho umím já!“

V pátek 15. prosince 2023 si žáci praktické školy dvouleté vychutnali pravou předvánoční atmosféru v areálu Muzea Třineckých železáren a města Třince. Muzeum pro návštěvníky přichystalo živý betlém, mohli si prohlédnout živá zvířata – lamy, ovce, kozy, osla, telátko a velblouda. Nebo poslouchat a zazpívat si vánoční písně a koledy. O dobrou náladu se starali klauni z Balónkova. Součástí programu bylo slavnostní vyhodnocení již tradiční vánoční výtvarné soutěže „Betlém, jak ho umím já!“. Výrobky našich dvou žáků, betlémy z přírodních materiálů, se líbily hodnotící porotě a získaly ocenění.  Za své snažení oba žáci dostali zajímavé ceny.

Blahopřejeme Radkovi Szotkowskému a Vojtěchu Martausovi, těšíme se z jejich úspěchu.

 Zpracovala: Mgr. Ljuba Krzyžanková

Fotogalerie