• 558 338 450
  • skoly@zstrinec.cz
  • Jablunkovská 241, Třinec

Bouře mozků

Pololetní vysvědčení na naší škole už mnoho let doprovází projekt Bouře mozků. Děti milují akci a adrenalin, proto rády prostřednictvím her a soutěží rozvíjejí pozornost, paměť, postřeh, logické myšlení a spolupráci. Zapojení do hry umožňuje využít vlastní zkušenosti a sociální dovednosti. Bouře mozků je tříhodinový projekt, který následoval po předání vysvědčení 31. ledna. Po několika letech jsme oprášili aktivity v tělocvičně a herně. Tělocvikáři Mgr. Bednarski a Ing. Klus připravili v tělocvičně netradiční sportovní aktivity, při kterých se vystřídaly skupiny po 10 žácích. V herně připravila Mgr. Anna Raab aktivity s využitím nových pomůcek a vybavením herny, kterých se zúčastnily hlavně třídy ZŠS. Žáci byli odměněni nejen sladkostmi a diplomy, ale především dobrou a napínavou zábavou se svými kamarády.

Fotogalerie

Zpracovala Mgr. Lenka Sobolová