• 558 338 450
  • skoly@zstrinec.cz
  • Jablunkovská 241, Třinec

Svátky jara ve školní družině

S blížícími se svátky jara jsme uspořádali ve školní družině již další ročník velikonočních dílniček. Tentokrát jsme v rámci projektu Rozvoj kvality vzdělávání v ZŠ a MŠ financovaného z Operačního programu Jan Amos Komenský pozvali i lektorku paní Lenu Bansel Freyovou, ta ve školní družině pravidelně tvoří s dětmi za pomocí různých kreativních technik. Chtěli jsme ji a její šikovné ruce představit i rodičům.

Celé odpoledne se neslo v přátelské a milé atmosféře a pod rukami dětí a jejich rodičů vznikala velmi pěkná a zdařilá dílka s jarní tématikou. K dobré náladě byla možnost dopřát si kávu nebo čaj, slané či sladké občerstvení a nebo ovoce. Dílničky se těší stále velké oblibě a jsme moc rádi, že nám rodiče dětí zachovávají svou přízeň. Jak šla práce všem pěkně od ruky, si můžete prohlédnout ve fotogalerii.

Těšíme se na další společné tvoření.

Fotogalerie

zapsala: Jiřina Macháčová