• 558 338 450
  • skoly@zstrinec.cz
  • Jablunkovská 241, Třinec

Závěrečné setkání Visegrad Fund „Indeed for all children II“

V pátek 26. 4. se v polském Cieszynie konalo záverečné setkání v rámci projektu Visegrad Fund „Indeed for all children II“. Byl to již druhý projekt, do ktrého se spolu s naší školou zapojila také škola ze slovenské Turzovky a právě z polského Cieszyna, která celý projekt koordinovala.

Cílem bylo seznámení s různými výtvarnými technikami.  Žáci pracovali s keramikou, vyráběli vánoční i velikonoční ozdoby a dekorace.  Nechyběly ani sportovní soutěže, poznávání krásy Beskyd během jízdy na saních tažených koňským spřežením nebo víkendový workshop pro pedagogy. Nejdůležitější ale jsou nové zkušenosti a přátelství. Krásné bylo sledovat, že pro naše žáky vlastně neexistovala žádná jazyková bariéra a všichni se vždy dobře bavili.

Věříme, že tato spolupráce bude pokračovat a opět se všichni brzy setkáme.

Fotogalerie

Mgr. Anna Raab