• 558 338 450
  • skoly@zstrinec.cz
  • Jablunkovská 241, Třinec

Výlet MŠ „Na půl cesty“

Dne 30. 5. se děti z naší mateřské školy vydaly vlakem na výlet do Českého Těšína, kde jsme se setkali s dětmi a jejich učitelkami z MŠ Frýdek-Místek. Z nádraží jsme se společně vydali na vycházku po nábřeží řeky Olše. Děti pozorovaly nové prostředí a například rozpoznávaly květiny nebo pozorovaly kačeny plující na řece. Cílem procházky bylo dětské hřiště, kde se děti seznamovaly, hrály si a společně zdolávaly prolézačky. Pro učitelky to zároveň byla skvělá možnost vzájemně se obohatit o své poznatky a zkušenosti z pedagogické praxe. I cesta vlakem byla pro děti zážitkem, na který budou určitě rády vzpomínat. Všichni jsme si tuto akci opravdu užili a už teď se velmi těšíme na další setkání.

Fotogalerie