• 558 338 450
  • skoly@zstrinec.cz
  • Jablunkovská 241, Třinec

Exkurze nízkoprahového zařízení pro děti a mládež Bunkr

Na konci školního roku, dne 25. 6. 2024, před hlavními prázdninami, jsme se šli podívat do klubu Bunkr. Toto zařízení je pro děti a mládež od 11 do 20 let. Nabízí bezplatnou službu, a to bezpečné trávení volného času. V nízkoprahové zařízení si mohou návštěvníci promluvit s pracovnicemi zařízení, svěřit se, poradit se, relaxovat, zahnat nudu nebo se aktivně zapojit do aktivit. Naši žáci se dozvěděli z úst pracovnic, co obnáší pobyt v Bunkru a jaká jsou vnitřní pravidla klubu. Vyzkoušeli si aktivity, které je velmi nadchly. Hráli na hudební nástroje, PC hry, auto trenažér, stolní fotbálek, deskové hry a na děvčata čekal koutek krásy. I naši žáci mohou v době letních prázdnin navštívit klub Bunkr, kde mohou bezpečně a smysluplně trávit svůj volný čas.

Zapsala: Mgr. Vlasta Zemková

Fotogalerie