• 558 338 450
  • skoly@zstrinec.cz
  • Jablunkovská 241, Třinec

Vyhodnocení celoročního projektu Buď fit s Arnoldem

Projekty na naší škole jsou zaměřeny na všestranný rozvoj. Fyzickou zdatnost podporuje celoroční projekt Buď fit s Arnoldem, který je určen pro žáky 2. stupně ZŠ.  Projekt je realizovaný v rámci výuky v hodinách TV v tělocvičně, na hřišti a v herně. Letos ho vedli tělocvikáři Mg. Mojmír Klus a Mgr. Jiří Bednarski.

Žáci plnili jednotlivé disciplíny a porovnávali své zlepšení. Mezi sledované úkony patřily např. shyby na lavičce, sedy – lehy, skok do dálky, dřepy, dribling mezi kužely, přeskok přes švihadlo nebo angličáky.

Vyhodnocení soutěže proběhlo 24.6. za přítomnosti ředitele školy PhDr. Dalibora Pyszka a třídních učitelů. Nejlepší žáci byli odměněni medailemi, diplomy a věcnými dárky.

 

Chlapci

Dívky

1.

Antonín Kajzar

Simona Waliczková

2.

Dominik Kačmarčík

Anna Telčerová

3.

Alexej Húdok

Agáta Juroszková

Gratulujeme vítězům i všem zúčastněným a přejeme dobré výsledky i v dalším ročníku.

Zpracovala Mgr. Lenka Sobolová

Fotogalerie