V úterý 4. března se žáci 2.A a 6.A ZŠS společně s dětmi z DS Paprsek zahalili do barev duhy. Namísto klasických masek zvolili děti i dospělí oblečení v jedné konkrétní barvě, čímž v prostorách stacionáře vytvořili symbolickou „živou duhu“.
Program plný říkadel a společného tance v kruhu doplnily hravé aktivity s barevným padákem a šátky. Velkou výzvou pro zručnost dětí bylo motání klubíček, na jehož konci čekala každého sladká odměna. Celá akce se nesla ve veselé a přátelské atmosféře, kterou v závěru podtrhlo slavnostní předávání medailí a diplomů.
Byla to zkrátka barevná jízda, která nás nakazila veselou náladou.