Návštěva náměstka hejtmana Moravskoslezského kraje

Ve středu 30. 3. jsme ve škole přivítali Mgr. Stanislava Folwarczného, náměstka hejtmana Moravskoslezského kraje odpovídajícího za oblast školství, který se zapojil do výuky v nových školních dílnách a zahájil provoz nově vybudované mobilní plošiny pro žáky s tělesným postižením.

Díky projektové dotaci v celkové výši 2 069 377 K z projektu Modernizace škol a školských zařízení výzvy č. 86 Integrovaného regionálního operačního programu máme v naší škole nově zrekonstruované dílny – dřevo a kovodílna a šicí a keramická dílna. Během rekonstrukce byly vyměněny původní podlahy, byly zrekonstruovány boční stěny, dílny byly vybaveny novými stroji, interaktivními tabulemi a dílenským nábytkem.  Rekonstrukce zahrnovala také stavební úpravy schodiště do suterénu a vybudování mobilní plošiny, díky tomu jsou dílny zpřístupněny všem žákům, včetně žáků s tělesným postižením na vozíčku.

Třinecká škola na Jablunkovské má nové dílny