• 558 338 450
  • skoly@zstrinec.cz
  • Jablunkovská 241, Třinec

Advent ve školní družině

Vánoce se kvapem blíží a tak jsme si tento čas zpestřili a zpříjemnili společným tvořením. V pondělí 12. 12. 2022 jsme uspořádali v tělocvičně školy vánoční tvořivé dílničky pro rodiče a jejich děti. Na výběr byla možnost vyrobit si drobné dřevěné ozdoby stromečku s baňkou nebo sobíka. Děti s rodiči se pustili s vervou do práce, která jim šla pěkně od ruky. O pohodovou náladu se postaraly vychovatelky a asistentky pedagoga, které napekly různé slané a sladké dobroty, k zakousnutí bylo i ovoce. Rodiče měli možnost vypít si kávu nebo čaj. Vánoční atmosféru doplnily koledy. Celá akce se povedla a odměnou byly rozzářené dětské oči a spokojení rodiče. Už se těšíme na další společnou akci.

Fotogalerie


Zapsala: Jiřina Macháčová