• 558 338 450
  • skoly@zstrinec.cz
  • Jablunkovská 241, Třinec

Parahokej v Třinci

Žáci všech tříd praktické školy dvouleté se 10. března zúčastnili tréninkového kempu parahokeje, který se po Kladně a Liberci konal také v Třinci. Měli jedinečnou možnost podívat se na trénink začínajících parahokejistů a vyzkoušet si, jaké je pohybovat se na ledě na speciálních sáňkách a odrážet se hokejkami. Trénink vedl reprezentační trenér Jiří Bříza a účastnil se ho také bývalý reprezentační útočník Zdeněk Krupička. Mnozí zjistili, že udržet rovnováhu na sáňkách není vůbec jednoduché, ale nechyběla jim odvaha. Když viděli, co dovedou parahokejisté, uvědomili si, že aktivně sportovat může každý. Všichni si akci užili a vyzkoušeli si netradiční a stále populárnější sport u nás.

Fotogalerie

Mgr. Jiří Faruga