• 558 338 450
  • skoly@zstrinec.cz
  • Jablunkovská 241, Třinec

Velikonoční dílničky v ŠD

Ve středu 22. března 2023 se konala v naší školní družině akce s názvem „Velikonoční dílničky pro děti a rodiče“. Dílničky probíhaly ve sborovně naší školy, kde děti a rodiče tvořili s pomocí vychovatelek a asistentek. Na tvoření byla k dispozici spousta dekorací, ze kterých pod rukama šikovných dětí a jejich maminek, tatínků či babiček postupně začala vznikat řada výrobků s jarní a velikonoční tematikou. Během hodiny a půl byla vytvořena nejrůznější kuřátka, ovečky, barevná vajíčka, květinky. Dětem se tvoření velmi líbilo a vznikly tak krásné výrobky. Rodiče s dětmi se mohli po celou dobu tvoření občerstvit, za symbolickou cenu byly k zakoupení různé slané i sladké dobroty, které pro ně napekly naše asistentky a vychovatelky. Děti si svoje výrobky na konci odnesly domů, kde jim určitě vykouzlí tu pravou velikonoční náladu.

A nejenom, že se společně tvořilo, přispěje se i na dobrou věc. Výtěžek z dobrovolného vstupného a prodeje domácích zákusků věnujeme NADACI POMOZTE DĚTEM.

Všem zúčastněným moc děkujeme a těšíme se na další společné akce.

Fotogalerie