• 558 338 450
  • skoly@zstrinec.cz
  • Jablunkovská 241, Třinec

Vyhodnocení celoročního projektu Buď fit s Arnoldem

Jedním z projektů, který na naší škole probíhá celoročně, je i projekt Buď fit s Arnoldem. Je zaměřen na všestranný rozvoj a je určen pro žáky 2. stupně ZŠ. Rozvíjí fyzickou zdatnost a vede žáky k vhodnému trávení volného času. V hodinách tělesné výchovy žáci plní jednotlivé disciplíny a porovnávají své zlepšení. Posouvání vlastních limitů umožňuje využít zkušenosti a sociální dovednosti, vede k sebekázni při tréninku a k sebemotivaci. Mezi sledované úkony patří např. shyby na lavičce, sedy – lehy, trojskok, dřepy, dribling mezi kužely, přeskok přes švihadlo nebo angličáky.

Vyhodnocení soutěže proběhlo 20.6 a nejlepší žáci byli odměněni medailemi, diplomy a věcnými dárky.

Dívky

  1. místo Simona Waliczková
  2. místo Adéla V. Budweiserová
  3. místo Elena Chmielová, Anna Telčerová

Chlapci

  1. místo Dominik Kačmarčík
  2. místo Lukáš Stryja
  3. místo Dominik Koper
  4. místo Michal Sikora (za výrazné zlepšení)

Gratulujeme vítězům i všem zúčastněným a přejeme dobré výsledky i v dalším ročníku.

Fotogalerie

Zpracovala Mgr. Sobolová