• 558 338 450
  • skoly@zstrinec.cz
  • Jablunkovská 241, Třinec

Setkání žáků SŠ

V pátek 29. 9. 2023 jsme se s žáky z Praktické školy jednoleté a dvouleté zúčastnili již už tradičního setkání s žáky z praktické školy jednoleté a dvouleté ve Frýdku-Místku, u nichž se tentokrát akce konala. Počasí nám přálo, panovalo pravé babí léto, cesta vlakem i pěšky nám tak příjemně ubíhala.

Po úvodním vzájemném představení a seznámení se žáci z obou škol zapojili do sportovních aktivit. Plnili rozmanité sportovní úkoly a procvičovali si svůj postřeh, obratnost a trpělivost. Jejich snažení bylo oceněno medailemi. V závěru si žáci opekli špekáčky.

Společně jsme si užili spoustu hezkých zážitků, poznali nové kamarády a prohlédli si školu. Následovalo rozloučení a cesta zpět do Třince.

Mgr. Šárka Farugová

Fotogalerie