• 558 338 450
  • skoly@zstrinec.cz
  • Jablunkovská 241, Třinec

Velikonoční workshop na Slovensku

Teplo už je sice dlouho, ale teď už je to TO PRAVÉ JARO! A VELIKONOCE!

Právě Velikonoce a velikonoční tradice jsme si připomněli na setkání v rámci projektu
Visegrad Fund „Indeed for all children II” ve slovenské Turzovce. Musím říct, že to bylo v skutku pracovní a tvořivé setkání! Žáci všech partnerských škol malovali a zdobili vajíčka, učili se různým zajímavým výtvarným technikám a dokonce vytvořili krásné společné velikonoční dílo! Po takovém náročném dopoledni jsme se všichni společně prošli Turzovku, užili si tepla a sluníčka a po chutném obědě jsme se plní dojmů vrátili zpět do Třince. Všichni jsme si tento den moc užili! Prohlédněte si úsměvy na tvářích dětí i pedagogů v naší fotogalerii.

Fotogalerie


Anna Raab